ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
چهارشنبه, 04 فروردين 1400 09:26

طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

نوشته شده توسط

 مقاله‌ی پیش‌رو، طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی می‌باشد. بلوک های سیمانی یکی از پرکاربردترین و البته مهم ترین مصالح در ساختمان سازی است. بلوک هایی که عموما با چیدن آن ها روی هم و ریختن ملات مخصوص میان آن ها، اقدام به دیوارچینی در ساختمان می کنند. در این مقاله، تمام آن‌چه برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شده است.

بتن بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

بتن یکی از مصالح ساخت و ساز است که ترکیب آب، سیمان، شن و ماسه آن را به وجود می آورد. محصولات بتنی در ساختمان سازی، پرکاربردترین محصولات هستند. قطعات بتنی زیادی از جمله بلوک های سقفی، تیر برق بتنی، بلوک های دیواری، نعل درگاه بتنی، کف پوش بتنی و ... از بتن ساخته می شود که در این مقاله می خواهیم روند ساختن آن را بررسی کنیم.

انواع بتن بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

بتن پرمقاومت بتن سبک بتن سنگین بتن پاششی (شاتکریت) بتن اصلاح شده با پلیمر بتن خود متراکم شونده بتن الیافی بتن هوادار اتوکلاو شده بتن اسفنجی بتن شفاف بتن رنگی بتن غلتکی بتن انعطاف‌پذیر بتن مگر

بلوک سیمانی بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

بلوک سیمانی یک از محصولات بتنی از پیش ساخته است که در ساختمان سازی، در ساخت دیوارها کاربرد دارد. این که می گوییم مصالح پیش ساخته، منظورمان این است که قبل از این که به ساختمان بیایند، ساخته می شود.
بلوک های سیمانی دارای حفره  یا حفره های توخالی هستند که زمانی که می خواهند دیوار بکشند، بلوک ها را روی هم چیده و لا به لای آن را با ملات بتنی تازه پر می کنند. استفاده از بلوک های سیمانی در ساخت دیوار، از نظر قیمت و سرعت بسیار باصرفه تر است.

بازار فروش بلوک سیمانی و قطعات بتنی بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

بازار ساخت کارگاه بلوک زنی، بازار قابل توجیهی است. چرا که ساخت و ساز در همه ی نقاط اعم از روستاها و شهرها در حال اجراست و محصولات تولیدی کارگاه بلوک زنی در هر ساختمان سازی قابل نیاز است. از طرف دیگر، از آن جایی که هزینه ی حمل و نقل و آسیب پذیری بلوک های سیمانی بالا است، ترجیحا در هر منطقه و شهر باید حداقل یک کارگاه بلوک زنی وجود داشته باشد.

تجهیزات تولید بلوک سیمانی و قطعات بتنی بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

میکسر قالب دستگاه بلوک زن فرغون بیل

مواد اولیه ی تولید بلوک سیمانی و قطعات بتنی بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

شن ماسه سیمان گازوئیل روغن سوخته آب برق (معمولا تک فاز یا سه فاز)

تولید بلوک سیمانی بر طبق طرح توجیهی تولید قطعات بتنی و بلوک سیمانی

بلوک سیمانی به دو روش سنتی و پرسی تولید می شوند. و روش پرسی خود به دو صورت انجام می گیرد که در ادامه معرفی خواهد شد.

روش سنتی

در این روش بتن و مواد افزودنی را در قالب ریخته و پس از گذشت زمان مقرر که مواد بلوک اصطلاحاً خود را بگیرد آن را از قالب خارج می کنند. استفاده از مواد افزودنی، روان کننده، ضد یخ بتن و حباب ساز موجب افزایش و طول عمر بلوک می شود. همچنین می توان برای افزایش دوام در این روش میزان آب را به نسبت سیمان پایین آورد.

روش قالب درجا یا ویبره این مونه ای از روش سنتی به شمار می رود. در این روش بتن به صورت دستی در قالب ها ریخته شده و پس از قرار گرفتن بر روی نوار نقاله میز ویبره منتقل می شود. مدت زمانی که ویبره بر بلوک ها اعمال می شود می بایست به گونه ای باشد که آب بتن روی قالب را نپوشاند زیرا این امر موجب کاهش مقاوت و دوام بلوک سیمانی می شود.

روش پرس خشک

در روش پرس خشک دستگاه به صورت دو لایه ای عمل می کند که یکی از این لایه ها زیره و دیگری رویه نام دارد.می توان بلوک ها را به صورت یک لایه نیز تولید کرد اما تولید بلوک دو لایه مقرون به صرفه تر می باشد.ابتدا لایه زیرهدر قالب ریخته شده و فشار 10 تنی کوتاهی بر آن اعمال می شود. سپس لایه رویه در قالب ریخته شده و فشار 10 تنی و ویبره به مدت طولانی بر روی بلوک سیمانی اعمال می شود. در این روش میزان آب، اختلاط و زمان ویبره و پرس کمتر است و این امر موجب می شود بلوک سطح یکپارچه ای نداشته باشد. بنابراین مقاومت این نوع بلوک ها در سرما کاهش می یابد.
از مزایای این روش می توان به تولید انبوه این بلوک های سیمانی به صورت همزمان و صرفه جویی در مصرف رنگ اشاره کرد. برای رنگ کردن این بلوک ها تنها کافیست که رنگ را به لایه رویه اضافه کنید تا در آینده نیازی به رنگ کردن بلوک ها نباشد.

روش پرس تر

روش پرس تر نسبت به سایر روش های دیگر ساخت بلوک سیمانی، مناسب ترین روش به شمار می رود. بتن می بایست با اسلامپ ریزشی در قالب ریخته شود. و سپس پرس شود، بهتر است فشار پرس 500 تن باشد، همزمان در قسمت وکیوم دستگاه 70 درصد از آب بتن کشیده می شود و از قالب خارج می شود. ریزشی بودن اسلامپ موجب می شود دوغابی سطح بلوک سیمانی را بپوشاند. این دوغاب موجب استقامت بتن در سرما و پوشیده شدن فرج ها در بلوک شود. بلوک های تر را می توان به عنوان مقاوم ترین بلوک شناخت. از مزایای بلوک های سیمانی که به روش پرس تر ساخته می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ظاهر بسیار صاف و یکنواخت بدون هیچ گونه خلل و فرج
• دوام و استقامت بالا به خصوص در نواحی سرد سیر
• کیفیت بالای آنها
• دارا بودن تمامی استاندارد ها برای بلوک های سیمانی
• مقاومت در برابر سایش
• جذب آب بسیار پایین
• مقاومت بالا در برابر نفوذ یون کلر و حملات سولفاتی
• مقاومت در برابر ضربه و فشار

 

خواندن 5466 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید هیدروکربن

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید هیدروکربن سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 29 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
6 تعداد فروش
ریال 1,400,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید تجهیزات پزشکی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید تجهیزات پزشکی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 57 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
5 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع خدمات بین راهی سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 59 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000

طرح توجیهی ساخت دستگاه های خودپرداز و پول شمار

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل ساخت دستگاه های خودپرداز (ATM) و اسکناس شمار سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 52 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000
طرح توجیهی تولید هیدروکربن
طرح توجیهی تولید تجهیزات پزشکی
طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی
طرح توجیهی ساخت دستگاه های خودپرداز و پول شمار

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام