ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
سه شنبه, 05 مرداد 1400 08:35

طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی

نوشته شده توسط

بی‌شک کسی نیست که اهمیت خودرو در دنیای امروز را نهی کند. تمام خودروها چه انواع صنعتی و کشاورزی و چه انواع سواری و استفاده‌های شخصی یا هر نوع دیگری، در زندگی ما اهمیت دارند. در طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی به واردات این کالا از کشورهای خارجی پرداخته‌ایم.

بازار خرید و فروش خودروها یکی از بحث برانگیزترین و پرچالش‌ترین بازارهای موجود است. خودروهای داخلی و خودروهای خارجی دو گروه کالا هستند که در این بازار، مورد معامله قرار می‌گیرند. در برخی از انواع خودروها، ایران تولید ندارد. لذا در چنین مواردی، تکیه بر کالاهای وارداتی بوده و بازار محدود به خودروهای خارجی خواهد شد. اما برخی از خودروها، در صنایع خودروسازی داخلی نیز قابل تولید هستند. لذا خودروهای وارداتی در این موارد به عنوان یک رقیب چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ قیمتی برای خودروهای تولید داخل خواهند بود.

خودروهای وارداتی بر طبق طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی

خودروهای تولید شده در کشورهای خارجی که وارد کشور می‌شوند، را خودروهای وارداتی می‌نامند. تمام برندهای خودروهای چینی و خودروهایی مثل تویوتا و هیوندا و کیا که در بازار ایران فراوان یافت می‌شوند، از جمله خودروهای وارداتی هستند.

در زمینه‌ی واردات خودرو نظرات زیادی مطرح شده است. برخی اعتقاد دارند که قوانین و مقررات وضع شده برای واردات خودرو، سختگیرانه است و برخی اعتقاد دارند باید محدودیت‌های بیش‌تری بر واردات خودرو اعمال شود. این در اصل دو دیدگاه کلان در سطح اقتصاد و بازار خودرو است که مطرح می‌شود. این دو دیدگاه، تقریباً در تناقض با هم قرار می‌گیرند.

وضعیت بازار واردات خودروهای خارجی بر طبق طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی

واردات خودرو یکی از بازارهای مهم در خصوص خودرو و کالاهای وارداتی است. بر طبق آخرین اخبار، در حال حاضر روز به روز با افول این بازار روبه‌رو هستیم. این امر بدین معنا است که مسئولات خودرویی در وطارت صنایع و معادن، مدام محدودیت‌های بیش‌‌تری را جهت حمایت از خودروهای داخلی، بر روی کالاهای خودروی وارداتی اعمال می‌کنند.

اخذ نمایندگی برای واردات خودروهای خارجی بر طبق طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی

بر طبق قوانین گمرک ایران، برای برخی اقلام و کالاهای وارداتی باید از قبل اقدام به اخذ نمایندگی رسمی نمود. برخی از این کالاها، خودروها (انواع سبک و سنگین)، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی یا الکترونیکی و این قبیل کالاها هستند. برای واردات این دسته از کالاها، باید نمایندگی رسمی و تعمیرگاه مجاز وجود داشته باشد. هم‌چنین باید خدماتی برای تأمین قطعات یدکی، و نیز ارائه‌ی سرویس‌های مخصوص فراهم گردد.

بر طبق چیزی که گفته شد، امکان صدرو مجوز واردات خودرو برای افراد حقیقی و حقوقی که فاقد نمایندگی هستند، وجود نخواهد داشت. این قانون مشمول واردات تمام انواع خودروها اعم از ماشین آلات سبک و سنگین، انواع ماشین آلات کشاورزی مانند تراکتور و ...، انواع ماشین آلات صنعتی مانند غلطک دو چرخ، بیل مکانیکی و ...، ماشین آلات راهسازی و هر خودروی دیگری، خواهد شد.

شرایط واردات قطعات خودرو بر طبق طرح توجیهی اخذ نمایندگی و واردات خودروهای خارجی

قطعه سازی برای خودروها یکی دیگر از صنایع مادر محسوب می‌شود. این صنعت می‌تواند به توسعه‌ی صنعت خودروسازی کمک کند. یکی از روش‌هایی که می‌توان در صنایع خودروهای وارداتی، ورود کرد؛ انجام واردات قطعات خودرو می‌باشد. در خصوص قطعات خودرو، در ایران سه نوع بازار داریم:

بازار OEM بازار OES بازار AM
خواندن 3877 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی مجتمع خدماتی و تیرپارک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع خدماتی و تیرپارکسال نگارش: 96تعداد صفحه: 71نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ف ...
10 تعداد فروش
ریال 1,800,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی مجمتع گردشگری ساحلی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع گردشگری ساحلی سال نگارش:93 تعداد صفحه: 88 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرم ...
11 تعداد فروش
ریال 2,200,000

طرح توجیهی تولید پاکت سیمان

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پاکت سیمان  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 48 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
1 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سنگ مصنوعی (سمنت پلاست) سال نگارش: 90 تعداد صفحه: 67 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
4 تعداد فروش
ریال 1,500,000
طرح توجیهی مجتمع خدماتی و تیرپارک
طرح توجیهی مجمتع گردشگری ساحلی
طرح توجیهی تولید پاکت سیمان
طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام