ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
دوشنبه, 18 اسفند 1399 17:27

طرح توجیهی پرورش میل ورم

نوشته شده توسط

مقاله ی پیش رو، طرح توجیهی پرورش میل ورم است. میل ورم نوعی کرم است که در حقیقت لارو نوعی سوسک سیاه است. خواص بالایی دارد و یک منبع غذایی خوب برای حیوانات (و برخی از انسان ها) به شمار می رود. در این طرح تلاش شده تا تمام آن چه برای ورود به این کسب و کار باید بدانیم، بیان شود.

 میل ورم بر طبق طرح توجیهی پرورش میل ورم

میل ورم لارو نوعی سوسک سیاه است. به میل ورم، کرم تاریکی نیز می گویند. میل ورم خواص غذایی بالایی دارد. میل ورم منبع غنی از پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و ... می باشند که حتی برای تغذیه ی انسان نیز مفیدند. از میل ورم غالباً برای طعمه خشک ماهیگیری استفاده می شود. هم چنین زنده ی آن در مکمل غذایی ماهی ها، طیور، خزندگان و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم های میل ورم در سبوس گندم و جو پرورش داده می شوند. پرورش آسان و بدون دردسری دارند و غذای اندکی می خواهند و خیلی زود در تعداد زیاد تکثیر می شوند. تنها چیزی که برای پرورش میل ورم نیاز داریم، محیط مناسب است.

مزایای پرورش میل ورم بر طبق طرح توجیهی پرورش میل ورم

میزان غذای مصرفی میل ورم کم است. رشد و تولید مثل میل ورم سریع است. فضای کمی می گیرد. گونه های مختلف و فراوانی در طبیعت موجودند. مصرف کنندگان زیاد و طیف وسیع دارد.

بازار فروش میل ورم بر طبق طرح توجیهی پرورش میل ورم

ارزش غذایی میل ورم بالاست و همان طور که گفتیم منبع غذایی خوبی برای حیوانات به شمار می روند. می توانید میل ورم را به صورت خالص به بازار عرضه نکنید. بلکه به همراه مقداری پودر خنثی مانند آرد یا گندم یا جو مخلوط می گردد و مخلوط را به عنوان انواع غذای ماهی و طیور به فروش برسانید.
راه دیگر که کم هزینه تر است، به فروش رساندن میل ورم به صورت خالص است.
پرنده فروشی ها، آکواریوم فروشی ها، فروشندگان ماهیان زینتی می توانند بازار خریداران عمده ی کرم های میل ورم باشند.
برخی از انواع پرندگان که می توانند میل ورم را به عنوان غذا مصرف کنند:
انواع قناری، بلوبردها، سهره‌ها، بلبل هزار دستان، سینه سرخ‌ها، سارها، توکاها، الیکایی‌ها، صعوه جنگلی، توکای سیاه، چرخ ریسکها، دارکوب‌ها، شانه بسر، جغد، کوکو، بلبل خرما، شاهین، دلیجه، زردپره، زنبور خوار گلوخرمایی، آبچلیک، خروس کولی، چرخ رسیک بزرک، گنجشک، چکاوک، سنگ چشم، طرقه، کبک، سهره آواز خوان، سهره قناری، انواع گونه از سهره، انواع گونه از قناری، انواع گونه فنچ، بلبل خالدار، جوجه‌ها، بوقلمون، مرغ شاخدار، قرقاول بزرگ، بلدرچین، اردک خانگی، مرغ خانگی، پرندگان کوچک مثل فنچ‌ها.
برخی از انواع طیور که می توانند از میل ورم به عنوان غذا استفاده کنند:
مرغ، بوقلمون، بلدرچین و …

پرورش میل ورم بر طبق طرح توجیهی پرورش میل ورم

برای غذای میل ورم نیاز به یک ماده ی غذایی مغذی مانند سبوس گندم، جو پرک، سویا یا ... داریم. مخلوط حاصل از مواد نام برده را باید داخل میکسر ریخته تا نرم شده و میل ورم ها راحت تر تغذیه گردند.
هم چنین شما باید درجه حرارت محیط زندگی میل ورم ها را در دمای ثابت در محدوده ی دمایی 70 تا 75 درجه فارنهایت نگه دارید.
میل ورم ها به منبع گرمایی و رطوبتی محیط نیز نیاز دارند. بستر میل ورم نباید مرطوب شود. بستر باید مرتب نظافت شده و خشک باشد.

فرآیند و روند زندگی میل ورم بر طبق طرح توجیهی پرورش میل ورم

اولین مرحله در چرخه زندگی میل ورم تخم می باشد . این حیوان دارای تخم بسیار ریز ، دارای رنگ سفید و به شکل لوبیا می باشد . تقریبا بین 1 تا 4 هفته زمان لازم است ، که تخم ها به لارو تبدیل شوند . لارو ها بین 8 تا 10 هفته رشد خواهند کرد . لارو ها دارای رنگ قهوه ای روشن می باشند . لارو ها هنگامی که از تخم بیرون می آیند بسیار ریز هستند ، پس از رشد کامل بین 2.5 تا 3.5 سانتی متر رشد خواهند کرد . در واقع در این مرحله لارو ها به عنوان کرم ورمی فروخته خواهند شد . لارو ها در طول مدت رشد خود بین 10 تا 20 بار پوست اندازی خواهند کرد . هنگامی که کرم پوست اندازی نماید بسیار نرم و به رنگ سفید است ، اما به سرعت سخت می شود و غذا می خورد و رشد می کند . در واقع با غذاخوردن و رشد کردن ، لارو خود را برای مرحله بعد زندگی آماده خواهد نمود . پس از آخرین پوست اندازی مرحله شفیره شدن آغاز می شود ، در این مرحله کرم دارای رنگ سفید بوده و بدون دهان و مقعد می باشد . در این مرحله کرم اصلا تغذیه نمی کند . شفیره دارای پا و قالب های ابتدایی بال است ، اما قادر به حرکت و انجام هیچ فعالیتی نمی باشد و فقط وول می خورد . پس از گذشت مدت زمانی بین یک تا سه هفته ، شفیره به سوسک تبدیل می شود . در ابتدا سوسک ها دارای رنگ سفید و پوسته ی خارجی نرم هستند . پس از گذشت مدت زمانی ، به مرور پوست سوسک سخت می شود . همچنین این سوسک ها دارای بال های سختی می باشند ، اما نمی توانند پرواز نمایند . معمولا سوسک ها پس از 1 تا 2 هفته بیرون آمدن از شفیره ، شروع به همسریابی کرده و تولید مثل می نمایند . پس از جفت گیری ، سوسک های ماده با کنار زدن بستر خود ، تخم ریزی می نمایند ، سوسک های ماده می توانند در طول زندگی خود صد ها تخم بگذارند .


خواندن 4375 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث کوره ذوب و ریخته گری

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث کوره ذوب و ریخته گری سال نگارش: 90 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
1 تعداد فروش
ریال 1,700,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 39 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی تولید محصولات سلولزی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید مواد سلولزی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 36 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
5 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع خدمات بین راهی سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 59 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
طرح توجیهی احداث کوره ذوب و ریخته گری
طرح توجیهی تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن
طرح توجیهی تولید محصولات سلولزی
طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام