ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1392 11:32

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی

نوشته شده توسط

هدف از اجرای طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی ، ایجاد واحدی صنعتی برای تولید انواع دستمال کاغذی است تا قادر به تامین بخشی از نیاز کشور باشد و زمینه صادراتی نیز داشته باشد.

اصل پیشگیری بیماری و رجحان آن به درمان موضوعی است که همگام با پیشرفت در علوم باعث اهمیت فوق العاده در به کارگیری بهداشتی گردیده است . آمار و ارقام ارائه شده توسط کارشناسان و متخصصین در مورد بیماری های حاصله بر اثر استفاده از لوازم غیربهداشتی ضرورت اهمیت کاربرد انواع بهداشتی این گونه محصولات را به وضوح نشان می دهد . به ویژه در این زمان آلودگی ها بر اثر کثرت جمعیت ، بیماری های جدید نامناسب و هزاران علل اجتماعی دیگر سیر صعودی یافته است . به همین علت نیز همه روزه شاهد روند فرآیند مصرف محصولات بهداشتی می باشیم .

 نام و کاربرد محصول

محصول تولیدی این واحد دستمال کاغذی رولی بوده و جهت مصارف بهداشتی کاربرد دارد ، جنس این دستمال از نوعی کاغذ تولید شده از الیاف سلولزی و خمیر کاغذ می باشد .

ویژگی ها و مشخصات فنی دستمال کاغذی

هر محصول ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هر گونه بررسی فنی و مالی طرح ، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند . شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول بدون تردید ، راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیاز خواهد بود . در این ارتباط یکی از موثرترین روش های قابل استفاده به کارگیری استاندارهای مدون ملی و جهانی هریک از محصولات می باشد . علاوه بر این جهت بررسی بازار لازم است که شماره تعرفه گمرکی (نامگذاری بروکسل) محصولات نیز مشخص گردد تا درباره روند واردات و صادرات محصول و مقررات آن شناخت لازم حاصل شود.

تاریخچه دستمال کاغذی

تنها در چند دهه قبل در کشورهای نامی از دستمال کاغذی نبود . مردم نیز ضرورت آن را احساس نمی کردند . دستمال های پارچه ای با نقش و نگارهای مختلف ، گلدوزی شده ، ساده و ... از ضروریات جیب مردان و کیف بانوان بود که هر چند روز یک بار آن را می شستند و هر چند ماه یک بار مصرف ، نرم بهداشتی و سبک وزن بود ناگهان الگوی مصرف تغییر کرد و این محصول جدید با سرعت باور نکردنی راه خود را داخل خانه ها ، ادارات ، دفاتر کار و دیگر جاها باز نمود و در بسته های کوچک ، بزرگ ، جیبی و رومیزی و حوله ای به فراخور هر نوع مصرف عرضه و روانه بازار کار گردید . اگر چه دستمال کاغذی کالایی صرفاً مصرفی است لیکن نباید به اهمیت آن در حفظ بهداشت عمومی بی توجه بود و نقش آن را در سهولت انجام نظافت های فرد و رفع نیازهای روزمره شایان توجه است .

نام و کد آیسیک مرتبط با طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی

متداول ترین طبقه بندی و دسته بندی در فعالیت های اقتصادی همان تقسیم بندی آیسیک است . تقسیم بندی آیسیک طبق تعریف عبارت است از : طبقه بندی و دسته بندی استاندارد بین المللی فعالیت های اقتصادی . این دسته بندی با توجه به نوع صنعت و محصول تولید شده به هریک کدهای دو ، چهار و هشت رقمی اختصاص داده می شود . کدهای آیسیک مرتبط با صنعت تولید دستمال کاغذی در جدول (1) ارائه شده است .

جدول (1) : کدهای آیسیک مرتبط با صنعت دستمال کاغذی

رديف

کد آيسيک

نام کالا

1

دستمال کاغذي جعبه اي

21091233

2

دستمال کاغذي جيبي

21091232

3

کاغذ توالت

21091231

 

شماره تعرفه گمرکي دستمال کاغذي

در داد و ستدهاي بين المللي جهت کدبندي کالا در امر صادرات و واردات و مبادلات تجاري و همچنين تعيين حقوق گمرکي و غيره از دو نوع طبقه بندي استفاده مي شود که عبارت است از طبقه بندي و نامگذاري بر اساس بروکسل و طبقه بندي مرکز استاندارد و تجارت بين المللي . بر همين اساس در مبادلات بازرگاني خارجي ايران طبقه بندي بروکسل جهت طبقه بندي کالاها استفاده مي شود که در خصوص دستمال کاغذي در جدول (2) ارائه شده است .

جدول (2) : تعرفه هاي گمرکي مربوط به صنعت دستمال کاغذي

رديف

شماره تعرفه گمرکي

نوع کالا

حقوق ورودي

SUQ

1

48182000

دستمال کاغذي ، دستمال پاک کردن آرايش و ...

55

kg

 

شرایط واردات دستمال کاغذی

این محصول یکی از اقلام وارداتی که طی سال 1385 بر اساس سالنامه آمار بازرگانی منشر شده از سوی وزارت بازرگانی کشور ، حدود 678/91 تن انواع محصول از کشورهای اروپایی و همسایه وارد گردیده است .

با توجه به امکانات خوب و مزایای نسبی این صنعت در کشور ایران توانایی سال به سال از میزان واردات دستمال کاغذی کاسته شده و ایران کم کم به زمره کشورهای تولید کننده عمده این محصول تبدیل می شود . در صورت افزایش نسبی کیفیت با افزایش صادرات این محصول سودآوری مطلوبی برای واحدهای تولید کننده حاصل خواهد گردید .

 

فرآیند تولید دستمال کاغذی

جهت آشنایی با فرآیند تولید دستمال کاغذی به این مطلب مراجعه کنید. مطمنا اطلاعات مفیدی بدست می آورید.

 شماتیک تولید دستمال کاغذی در زیر قابل مشاهده است.

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی را اعلام می دارد

هم اکنون سفارش طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

 جهت سفارش این طرح توجیهی اینجا کلیک کنید.

خواندن 20360 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید سبد پلاستیکی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سبد پلاستیکی سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 28 نحوه دریافت:بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی بازیافت کاغذ و مقوا

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بازیافت کاغذ و مقوا سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 71 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
2 تعداد فروش
ریال 2,100,000

طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا (مدار بسته)

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش ماهی قزل آلا به روش مدار بسته سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 77 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواه ...
0 تعداد فروش
ریال 1,900,000

طرح توجیهی تولید اسکلت فلزی و سازه های پیچ و مهره ای

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید اسکلت فلزی و سازه های پیچ و مهره ای سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 33 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلو ...
2 تعداد فروش
ریال 1,600,000
طرح توجیهی تولید سبد پلاستیکی
طرح توجیهی بازیافت کاغذ و مقوا
طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا (مدار بسته)
طرح توجیهی تولید اسکلت فلزی و سازه های پیچ و مهره ای

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام