ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44
پنج شنبه, 01 آذر 1397 14:11

طرح توجیهی کشت درخت پالونیا

طرح توجیهی کشت درخت پالونیا به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری معرفی شده تا اطلاعات مناسبی در خصوص این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن در اختیار علاقه مندان به راه اندازی این کسب و کار قرار گیرد.

 

معرفی طرح توجیهی کشت پالونیا

پالونیا : Paulownia در میان تمامی درختانی که برای زراعت چوب، کشت می شوند، پالونیا سریع ترین رشد را دارد.این درخت به عنوان یکی از درختان سبک و مقاوم، مطلوبیت برای صنعت چوب داشته و از طرفی به علت سازگاری بالا، سریع الرشدی، مصرف مناسب آب و قیمت مناسب برای زارعین درخت محبوبی است.

گونه‌های مختلف آن بومی شمال آمریکا، چین، لائوس و ویتنام، و مناطق دیگر شرق آسیا، به ویژه ژاپن و کره هستند. پالونیاها درختان برگریزی هستند که برگ قلبی شکل و شکوفه‌هایی شبیه به گل انگشتانه دارند. درختی زیبا با برگ‌های بزرگ و گل‌های خوشه ای به رنگ سفید مایل به بنفش است که بومی مرکز و غرب چین است، این درخت در شرایط اقلیمی و خاکی گوناگون سازگاری نشان داده و در دشتهای پست تا ارتفاعات ۲۰۰۰ متری کشور چین گسترده شده‌است.

از ویژگی‌های درخت پالونیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاومت به کم‌آبی

مقاومت به خاک های آهکی و گچی

مقاومت به خاک های با زهکش بد

مقاومت به دود و هوای مناطق صنعتی

 

پالونیا طرحی با سود سرشار

پالونیا از درختان خیلی مناسب برای جنگل کاری سریع، توسعه فضای سبز شهر و روستا و کشت تؤام با انواع گیاهان زراعی رایج است. پالونیا دارای پوست خاکستری، قهوه ایی یا سیاه است که بر روی پوست آن دردرخت های جوان عدسک هایی وجود دارد. شاخه‌های جوان از کرک های غده ایی پوشیده شده‌اند و رشد شاخه‌ها بصورت انشعابات دوشاخه ایی کاذب است. برگ‌ها در درختان جوان بزرگ و با دمبرگ های بلند می‌باشد. گل آذین خوشه مرکب و گلها به رنگ ارغوانی و صورتی هستند، میوه کپسول و بذرها ریز و بالدارند و بوسیله باد پراکنده می‌شوند که این بذرها عامل مهاجم بودن درخت محسوب می‌شوند و برای استفاده تجاری از این درخت باید بذرش عقیم سازی شود و اصلاح نژاد شود تا در برابر تنش‌های دمایی مقاوم تر شود و چوب دهی بهتری داشته باشد.

پالونیا درختی خزان پذیر بوده که گل‌های خوشبو زیبایی دارد. این درخت زمانی که در گل کامل است، تماشایی ست، خوشه‌های گل ایستاده به رنگ ارغوانی روشن با گل‌های بسیار خوشبو به رنگ سفید آبی که در اردیبهشت ماه ظاهر می‌شوند. چوب این درخت بسیار سبک و نرم می‌باشد. این درخت ارتفاعی بین ۸ تا ۲۵ متر دارد و حدود ۸ متر گستردگی دارد.

 

 

 ویژگی چوب پالونیا

یکی از مهم ترین صنایعی که در کشور ما وجود دارد، صنعت چوب است که برای ساختن انواع وسایل چوبی من جمله مبلمان، سرویس خواب، و… از چوب استفاده می شود. درخت پالونیا سریع الرشد بوده و عملکرد تولید چوب پالونیا که از یک هکتار زمین به دست می آید نسبت به درختان دیگر بیشتر است به همین دلیل فروش پالونیا در کشور بیشتر از سایر درختان است. در این راستا چوب پالونیا با توجه به ویژگی هایی که دارد در کشور ما سطح زیر کشت زیادی را به خود اختصاص داده است:

چوب پالونیا در عین حال که استحکام و مقاومت بالایی دارد ولی سبک بوده و در نتیجه کاربرد آن در وسایل چوبی به وفور دیده می شود.

چوب پالونیا تقریبا دور ریز نداشته و در نهایت آخرین بازمانده های چوب پالونیا به منظور تولید خمیر کاغذ استفاده می شوند.

درخت پالونیا خصوصیات زیادی دارد که آن را نسبت به سایر درختان متمایز می کند . اگر بخواهیم بعضی از ویژگی های آن را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 

وزن سبک

چوب درختان پالونیا سبک ترین پوب شناخته شده است  . چوب این درخت بسیار سبک و فرم پذیر است و براحتی می توان آن را حالت داد , بنابراین بهترین گزینه برای استفاده در صنایع مبلمان سازی است . چوب پالونیا به راحتی شکاف و یا ترک  بر نمیدارد چوب Paulownia یک سوم وزن بلوط و نصف وزن کاج است.

 استحکام

چوب درخت پالونیا بالاترین مقاومت را نسبت به سایر چوب ها دارد. با تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده است گفته می شود که خانه هایی که با چوب درخت پالونیا ساخته شده اند در برابر حرارت و آتش بسیار مقاوم ترند , تقریبا برابر با 400 درجه سانتیگراد، تقریبا دو برابر بیشتر از چوب های سخت و نرم دیگری که در بازار وجود دارد , نقطه شعله وری چوبهای دیگر حدود 270 درجه سانتیگراد است در حالی که چوب پالونیا در دمای 425 درجه سانتیگراد آتش میگیرد، بهمین دلیل چوب پالونیا میتواند در مواردی که محصولات چوبی نیاز به تحمل دمای بالا دارند کاربرد داشته باشد.

مقاوم در برابر خوردگی و محیط های اسیدی و قلیایی , مقاومت در برابر خوردگی، اسید و قلیا از ویژگی های منحصر بفرد چوب پالونیا است.

مقاوم به سایش

پالونیا چوبی سبک دارد که در عین سبکی به سادگی دچارسایش نمی شود.

بافتی زیبا

چوب پالونیا با بافتی زیبا و ظریف با رنگی روشن و الگوهای طبیعی برای ساخت مبلمان، لوازم التحریرو تجهیزات ورزشی بسیار مناسب است.

توانایی اکوستیکی.

اکوستیکی ابزار آلات موسیقی ساخته شده از چوب پالونیا با تغییر آب و هوا حفظ میشود. این چوب برای ساخت سنتور،عود و دیگر آلات موسیقی بسیار مناسب است.

 تراش و رنگ آمیزی آسان

چوب پالونیا براحتی خرد نمیشود، اما بخاطر نرمی آن براحتی تراشیده شده و رنگ آمیزی میشود. از این رو چوب پالونیا برای ساخت صنایع دستی بسیار مناسب است.

استفاده از پالونیا در صنایع دستی

چوب پالونیا براحتی خرد نمی شود، اما بخاطر نرمی آن براحتی تراشیده شده و رنگ آمیزی می شود. از این رو چوب پالونیا برای ساخت صنایع دستی بسیار مناسب است.

 

 

نحوه کاشت درخت پائولوینا

برای تکثیر پالونیا 2 روش وجود دارد:

کاشت بذر: در پاییز یا بهار اقدام شود بهتر است .
بذر را در قاب سرد بکارید و اگر در آفتاب قرار دهید زودتر شکوفا خواهد شد.
قلمه ریشه

 

کاشت بذر
بهترین روشی که برای تکثیر پالونیا می توانید استفاده کنید , روش تکثیر بذر هست , البته باید بستری که می خواهید بذر در آن کاشته شود از قبل خوب  با قارچ کش کاپتان , ضد عفونی شود.
بهترین زمان کاشت اون پاییز و اردیبهشت هست و بعد از ریشه پر شدن باید سازگار و به فضای گلخانه یا هوای ازاد منتقل بشوند .

قلمه ریشه
درخت پالونیا را می شود از طریق قلمه ریشه هم تکثیر کرد . برای تکثیر از طریق قلمه زنی باید یک جوانه قوی را برای قلمه انتخاب کنید.

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی کشت درخت پالونیا اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی کشت درخت پالونیا را به ما  بدهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

خواندن 11443 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید پتو

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پتوی راشل سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید کمربند ایمنی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کمربند ایمنی سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 78 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
1 تعداد فروش
ریال 1,900,000

طرح توجیهی احداث مجتمع اقامتی پذیرایی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی مجتمع اقامتی پذیرایی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 34 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بو ...
3 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید آبگرمکن

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید آبگرمکن سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 85 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: doc ...
0 تعداد فروش
ریال 2,200,000
طرح توجیهی تولید پتو
طرح توجیهی تولید کمربند ایمنی
طرح توجیهی احداث مجتمع اقامتی پذیرایی
طرح توجیهی تولید آبگرمکن

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام